01 Kasım 2021 tarihinden sonra gönderilen bildiriler geç kayıt ücreti tarifesinden ücretlendirilmektedir.

Her bildiri için Bildiri Düzenleme Kuralları sayfasında yeni kayıt yapılmalıdır. Kongre katılım ücretleri aşağıdadır. Fiyatlara KDV dâhildir.* Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora öğrencileri, ücretli olarak kamu ya da özel sektöre ait herhangi bir işyerinde çalışıyor olsalar bile öğrenci ücreti ödeyerek kayıt yaptırabilirler. Bu kişilerin öğrenci olduklarını belgelemeleri ve kayıt formuna eklemeleri gerekir.

** Tüm ilgililer kongreyi on-line olarak şifresiz ve ücretsiz olarak izleyebilecektir. Bununla beraber kongreye dinleyici olarak katılıp, katılım belgesi almak isteyen meslektaşlarımız, yukarıda verilen tarife üzerinden ödeme yapabilirler.

Lütfen dikkat:

10-12 Ekim 2012 yılında Hatay’da yaptığımız Türkiye 11. Gıda Kongresi’nden bu yana aynı katılım bedeli politikasını sürdürüyoruz. Erken, normal (standart) ve geç kayıt olmak üzere üç farklı kayıt ücretimiz vardır.

Bildirisini 01 Kasım 2021 tarihinden sonra gönderen tüm katılımcılarımız geç kayıt tarifesi üzerinden kongre katılım ücretlerini ödemek durumundadırlar.

Bildirisini 02 Kasım 2021 tarihinden önce gönderen kongre katılımcılarımız erken kayıt hakkından yararlanırlar. Bu katılımcılarımız, en geç 20 Şubat 2022 tarihine kadar kayıt ücretlerini “erken kayıt” tarifesi üzerinden ödeyebilirler. Yine bu katılımcılarımız, erken kayıt fırsatını kaçırırlarsa 21 Şubat 2022-01 Mayıs 2022 arasında normal (standart) ücret ödeyebilirler. Bu katılımcılarımız, 01 Mayıs 2022 tarihinden sonra geç kayıt tarifesi üzerinden ödeme yaparlar.

Geç kayıt ödemesi için son tarih 01 Ekim 2022’dir. Bu tarihe kadar ödemesi yapılmamış sözlü ve poster bildirilerin kongre programında ve kongre bildiri özeti kitabında yer almayacaktır.

Kongre programında bildiri özetleri gönderilmesi aşamasında yeterli bir esneklik olduğu için bildiri özetlerinin gönderilme ve erken / standart / geç kayıt ücreti ödeme tarihlerinde herhangi bir uzatma yapılmayacaktır.

Kayıt ücretleri,

Gıda Teknolojisi Derneği İktisadi İşletmesi

Türkiye İş Bankası Akay Şb. 4201 104 9398

IBAN: TR03 0006 4000 0014 2011 0493 98

numaralı hesaba yatırılmalı, dekontun elektronik kopyası [email protected] e-posta adresine iletilmelidir. Dekontun, tarama yapılıp .pdf dosyası halinde e-posta adresimize gönderilmesi halinde isimlerin okunabilir olmasına dikkat edilmelidir.

Lütfen havale ya da EFT yaparken açıklama kısmına sadece TGK14 ve adınız ile soyadınızı yazın (örneğin, TGK14 Kadir Halkman). Başkası adına havale ya da EFT yapılıyorsa örneğin (TGK 14 İbrahim Çakır için) yazın. Katılım bedeli için fatura talebi olacak ise fatura bilgileri tam olarak bildirilmelidir.
 
#
Tamam